Wieczór kawalerski lub panieński na strzelnicy? Czemu nie!

Udostępnij

Zawarcie małżeństwa to poważna zmiana w życiu, nic więc dziwnego, że przyjęło się hucznie świętować ten moment. Zanim jednak przyjdzie czas na wesele, narzeczeni bawią się osobno – panie w swoim gronie, a panowie w swoim. Tradycja ta jest dość dawna, choć współczesne wieczory kawalerskie i panieńskie niewiele mają wspólnego z dawnymi obrzędami. Zachowano jedynie zwyczaj, że całość organizują dla narzeczonych świadkowie. 

Jak wygląda wieczór panieński lub kawalerski? To już zależy od fantazji świadków oraz upodobania narzeczonych. Jeszcze jakiś czas temu popularne były huczne imprezy w klubach połączone z obowiązkową symboliką erotyczną, zwykle w wydaniu żartobliwym. Dziś coraz częściej uważane są za pomysł w niezbyt dobrym guście, a triumfy święcą oryginalne pomysły na wieczór kawalerski i panieński. Cel? Ma być to wieczór pełen emocji i niezapomnianych wrażeń. Najlepiej, by robić coś, czego nie robi się na co dzień, dlatego banalna impreza w klubie odpada. 

Bardzo ciekawym pomysłem na wieczór kawalerski jest pełne adrenaliny spotkanie na strzelnicy. Firma Cracow Shooting Academy zapewnia organizację tego typu eventów na najwyższym poziomie i z dbałością o wszystkie szczegóły. Jaki jest plan imprezy? W zależności od wykupionego pakietu, przetestujecie jeden lub kilka rodzajów broni. Jaki jest wybór? Od kultowego karabinu AK-47, poprzez karabiny snajperskie, aż do rewolwerów i pistoletów najlepszych marek. Nad całością imprezy czuwają wykwalifikowani instruktorzy, a integralnym elementem strzelania jest szkolenie z zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, postawy strzeleckiej oraz celowania. Każdy uczestnik wieczoru kawalerskiego na strzelnicy jest też wyposażony w okulary ochronne oraz słuchawki wygłuszające, dzięki czemu zabawa jest w stu procentach bezpieczna. Nie są też wymagane żadne umiejętności strzeleckie. W imprezie może wziąć udział nawet osoba absolutnie początkująca, która nigdy nie trzymała broni w ręce. Dzięki wsparciu instruktorów na pewno nie będzie to stanowiło problemu.

Strzelnica w Krakowie należąca do Cracow Shooting Academy ma też wydzielone miejsce dla imrpezowiczów. Jest to pub, w którym można spędzić czas przy piwie i innych trunkach. Warto tylko pamiętać, że impreza przenosi się do pubu dopiero po części strzeleckiej. Regulamin strzelnicy zabrania dopuszczenia do posługiwania się bronią osób będących pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Warto o tym pamiętać, planując organizacji wieczoru kawalerskiego w takim miejscu.

A co z wieczorami panieńskimi? Choć strzelnica kojarzy się wielu osobom z typowo męskim sportem, jest to także świetny pomysł na organizację wieczoru panieńskiego. Kto powiedział, że strzelanie niej jest atrakcyjne dla kobiet? Z pewnością dziewczyny zapamiętają taką imprezę lepiej niż kolejny przewidywalny pobyt w SPA. A w dodatku to mit, że kobiety nie potrafią strzelać. Choć wiele z nich nigdy nie miało kontaktu ze sportami strzeleckimi, znakomicie odnajdują się na strzelnicy i zdarza się, że same są zaskoczone swoją celnością. Co ważne, instruktorzy Cracow Shooting Academy mają znakomite podejście do kobiet i organizowali już niejeden wieczór panieński na swojej strzelnicy. Z chęcią też doradzą pakiet strzelecki, z którego wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego będą zadowolone.

Co ważne, w ramach organizacji imprezy w Cracow Shooting Academy można skorzystać też z wynajętego busa, który przywozi i odwozi uczestników, więc jest gwarancja niedrogiego i bezpiecznego powrotu.